Ovčí vlna

Ovčí rouno


Firma byla založeka v roce 1998 a po sortimentních změnách a vytýčení směru se začala specializovat na prodej výrobků z ovčího rouna.


Proč ovčí rouno?

Příznivě ovlivnuje spánek a celkovou relaxaci těla. Tato zvláštnost v sobě skýtá dvě základní vlastnosti výrobků z ovčího rouna. První vlastností je schopnost ovčího rouna působit jako optimální tepelný izolant vůči vnějšímu prostředí a vhodné teplotě organismu. Druhou vlastností výrobků z ovčího rouna je hydroregulační schopnost, kdy výrobek dobře absorbuje vlhkost produkovanou povrchem lidského těla a odvádí jí do okolního prostředí. Výsledný efekt ovčího rouna – tzv. „SUCHÉ TEPLO“ zabraňuje přehřátí a následnému podchlazení organismu, což lze s úspěchem využít např. při léčení astmatu, revmatismu, alergií a v neposlední řadě tzv.studených nohou. Výrobky z ovčího rouna jsou vhodnou alternativou lůžkových souprav pro alergiky citlivé zejména na roztoče. Klinickými testy je prokázaný celkově příznivý vliv na lidský organismus. Zároveň klinické testy nezjistili negativní reakci kůže lidského těla při přímém kontaktu s ovčím rounem. Využití léčebných účinků není samozřejmě podmíněno onemocněním organismu, ale naopak.Jedná se tedy o přikrývky z ovčího rouna, pod kterými se nebudete potit, neboť v létě i v zimě udržují teplotu lidského těla. Výrobky z ovčí vlny splnují požadavky EU.

Ovčí rouno pro zdraví

Ovčí rouno z čisté vlny zmírňuje migrény, působí příznivě na ledviny a močové cesty. Doporučuje se při terapii nervových a gynekologických potíží. Tato ovčí vlna příznivě ovlivňuje spánek a celkovou relaxaci těla.

Ovčí vlna Merino

Naše firma se specializuje na maloobchobní a velkoobchodní prodej kvalitních výrobků z ovčí vlny MERINO.

Vlna Merino

Speciální technologií vyrobená včesová pletenina se 100% vlnou merino ve vlasu

Ovčí vlna Merino - proces

Veškeré výrobky jsou vyrobeny z nejkvalitnější ovčí vlny merino 520g/m2 pocházející Austrálie s důrazem na kvalitní chov ovcí a následné zpracování vlny. Speciální technologie výroby ovčího rouna vytváří vynikající schopnost, která byla nezvána termínem „SUCHÉ TEPLO“.

Ovčí rouno z čisté vlny

Tyto výrobky se vyznačují vysokou kvalitou ovčí vlny a zpracování


nobel woolmark


Na těchto stránkách naleznete: ovčí rouno, ovčí vlna, vlna Merino, výrobky z ovčího rouna, výrobky z ovčí vlny, ceny ovčího rouna, ceny ovčí vlny, ceny výrobků z ovčí vlny, ceny výrobků z ovčího rouna.

Spolupráce:


Naše firma se specializuje na maloobchobní a velkoobchodní prodej kvalitních výrobků z ovčí vlny. V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte.

Akční produkty:Fotografie byly pořízeny v interiéru firmy Nejči nábytek.